Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH105-4R7
SCRH105-4R7
SCRH105-4R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH105-4R7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH105-4R7
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 4.21A 27 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH105-4R7 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 4.21A 27 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 116932 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH105 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH105 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Inductor 4.21A 27 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 27 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4.21A
Τρέχουσες - Κορεσμός 7A