Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCR125B-150
SCR125B-150
SCR125B-150
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCR125B-150 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCR125B-150
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 15UH 5.1A 60 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCR125B-150 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 15UH 5.1A 60 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83658 pcs Φύλλο δεδομένων SCR125B Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.516" L x 0.476" W (13.10mm x 12.10mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCR125B Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.232" (5.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Inductor 5.1A 60 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 60 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 5.1A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.45A