Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCPH73B-151
SCPH73B-151
SCPH73B-151
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCPH73B-151 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCPH73B-151
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 150UH 540MA 1.35 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCPH73B-151 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 150UH 540MA 1.35 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 168224 pcs Φύλλο δεδομένων SCPH73B Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCPH73B Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 150µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 150µH Shielded Inductor 540mA 1.35 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.35 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 540mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 370mA