Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCMS5D12-681
SCMS5D12-681
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCMS5D12-681 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCMS5D12-681
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 680UH 140MA 16 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCMS5D12-681 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 680UH 140MA 16 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 186432 pcs Φύλλο δεδομένων SCMS5D12 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCMS5D12 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 680µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.049" (1.25mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 680µH Shielded Inductor 140mA 16 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 16 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 140mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 84mA