Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCIHP0718-R82M
SCIHP0718-R82M
SCIHP0718-R82M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCIHP0718-R82M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCIHP0718-R82M
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 820NH 8A 15.9 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCIHP0718-R82M Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 820NH 8A 15.9 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 173897 pcs Φύλλο δεδομένων SCIHP0718 Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCIHP0718 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 200kHz
Επαγωγή 820nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 820nH Shielded Wirewound Inductor 8A 15.9 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 15.9 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 8A
Τρέχουσες - Κορεσμός 14A