Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCEP105S-R22
SCEP105S-R22
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCEP105S-R22 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCEP105S-R22
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 220NH 20A 2.6 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCEP105S-R22 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 220NH 20A 2.6 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61946 pcs Φύλλο δεδομένων SCEP105S Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCEP105S Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 220nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.220" (5.60mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 220nH Shielded Inductor 20A 2.6 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 2.6 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 20A
Τρέχουσες - Κορεσμός 40A