Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCB75F-820
SCB75F-820
SCB75F-820
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCB75F-820 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCB75F-820
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 82UH 1A 460 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCB75F-820 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 82UH 1A 460 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 190603 pcs Φύλλο δεδομένων SCB75F Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SCB75F Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 82µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 82µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 460 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 460 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Τρέχουσες - Κορεσμός 580mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SCBA4F
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 5A 400V
  • Σε απόθεμα:996
SCB75F-3R3 Image
  • Μέρος#:SCB75F-3R3
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 3.8A 38 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:177550
  • Μέρος#:SCBA2F
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 5A 200V
  • Σε απόθεμα:1041
SCB75F-391 Image
  • Μέρος#:SCB75F-391
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 410MA 2.3 OHM
  • Μέρος#:SCBAR1
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 9.5A 100V
  • Σε απόθεμα:380
SCB75F-6R8 Image
  • Μέρος#:SCB75F-6R8
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 3.24A 60 MOHM
  • Μέρος#:SCBA6
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 6A 600V
  • Σε απόθεμα:938
SCB75F-331 Image
  • Μέρος#:SCB75F-331
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 440MA 2.05 OHM
  • Μέρος#:SCBA4
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 6A 400V
  • Μέρος#:SCBAR05
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 9.5A 50V
  • Σε απόθεμα:338
  • Μέρος#:SCBA2
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 6A 200V
  • Μέρος#:SCBA05
  • Περιγραφή:BRIDGE RECT 5A 50V