Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCB73F-3R3
SCB73F-3R3
SCB73F-3R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCB73F-3R3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCB73F-3R3
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 3.8A 45 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCB73F-3R3 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 3.8A 45 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 179526 pcs Φύλλο δεδομένων SCB73F Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SCB73F Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.138" (3.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 3.8A 45 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 45 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.8A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.08A