Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC75B-101
SC75B-101
SC75B-101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC75B-101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC75B-101
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 100UH 900MA 430 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC75B-101 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 100UH 900MA 430 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90315 pcs Φύλλο δεδομένων SC75B Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC75B Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 430 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 430 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 900mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 720mA
Σχετικά προϊόντα
SC75B-150 Image
  • Μέρος#:SC75B-150
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 2.75A 90 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:100450
SC75B-221 Image
  • Μέρος#:SC75B-221
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 680MA 960 MOHM
  • Σε απόθεμα:103362
SC75-680 Image
  • Μέρος#:SC75-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 1.12A 280 MOHM
SC75-470 Image
  • Μέρος#:SC75-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 1.47A 180 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 1.55A 160 MOHM
SC75B-100 Image
  • Μέρος#:SC75B-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 3.2A 70 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 1.7A 150 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 1.03A 370 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 520MA 1.26 OHM
SC75B-181 Image
  • Μέρος#:SC75B-181
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 760MA 710 MOHM
SC75B-180 Image
  • Μέρος#:SC75B-180
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 2.4A 100 MOHM SMD
SC75B-121 Image
  • Μέρος#:SC75B-121
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 860MA 470 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 460MA 1.96 OHM
SC75B-151 Image
  • Μέρος#:SC75B-151
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 800MA 640 MOHM
SC75B-270 Image
  • Μέρος#:SC75B-270
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 1.85A 120 MOHM
SC75B-271 Image
  • Μέρος#:SC75B-271
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 600MA 1.11 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 500MA 1.77 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 1.3A 240 MOHM SMD
SC75B-220 Image
  • Μέρος#:SC75B-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 2.1A 110 MOHM SMD
SC75B-120 Image
  • Μέρος#:SC75B-120
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 3A 80 MOHM SMD