Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC62LCB-180
SC62LCB-180
SC62LCB-180
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC62LCB-180 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC62LCB-180
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 18UH 1.11A 230 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC62LCB-180 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 18UH 1.11A 230 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138078 pcs Φύλλο δεδομένων SC62LCB Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SC62LCB Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 18µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 18µH Shielded Inductor 1.11A 230 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 230 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.11A
Τρέχουσες - Κορεσμός 830mA
Σχετικά προϊόντα
SC62LCB-1R5 Image
  • Μέρος#:SC62LCB-1R5
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 3.33A 24 MOHM
  • Σε απόθεμα:146911
SC62LCB-120 Image
  • Μέρος#:SC62LCB-120
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 1.33A 160 MOHM
  • Σε απόθεμα:149045
SC62CB-3R3 Image
  • Μέρος#:SC62CB-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 3.23A 30 MOHM
SC62LCB-3R3 Image
  • Μέρος#:SC62LCB-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 2.84A 49 MOHM
SC62LCB-1R0 Image
  • Μέρος#:SC62LCB-1R0
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 3.7A 20 MOHM SMD
SC62LCB-470 Image
  • Μέρος#:SC62LCB-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 680MA 650 MOHM
SC62LCB-100 Image
  • Μέρος#:SC62LCB-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 1.41A 134 MOHM
SC62LCB-220 Image
  • Μέρος#:SC62LCB-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 990MA 264 MOHM
SC62CB-560 Image
  • Μέρος#:SC62CB-560
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 680MA 432 MOHM
SC62LCB-4R7 Image
  • Μέρος#:SC62LCB-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 2.2A 69 MOHM SMD
SC62LCB-330 Image
  • Μέρος#:SC62LCB-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 800MA 460 MOHM
SC62CB-6R2 Image
  • Μέρος#:SC62CB-6R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.2UH 2.38A 60 MOHM
SC62CB-4R3 Image
  • Μέρος#:SC62CB-4R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.3UH 3A 39 MOHM SMD
SC62CB-680 Image
  • Μέρος#:SC62CB-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 650MA 588 MOHM
SC62LCB-270 Image
  • Μέρος#:SC62LCB-270
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 890MA 344 MOHM
SC62LCB-150 Image
  • Μέρος#:SC62LCB-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 1.24A 195 MOHM
SC62CB-470 Image
  • Μέρος#:SC62CB-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 760MA 390 MOHM
SC62CB-820 Image
  • Μέρος#:SC62CB-820
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 610MA 670 MOHM
SC62LCB-390 Image
  • Μέρος#:SC62LCB-390
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 720MA 585 MOHM
SC62LCB-2R0 Image
  • Μέρος#:SC62LCB-2R0
  • Περιγραφή:FIXED IND 2UH 3.33A 30 MOHM SMD