Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC62CB-2R0
SC62CB-2R0
SC62CB-2R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC62CB-2R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC62CB-2R0
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 2UH 3.4A 21 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC62CB-2R0 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 2UH 3.4A 21 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 128647 pcs Φύλλο δεδομένων SC62CB Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SC62CB Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.098" (2.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2µH Shielded Inductor 3.4A 21 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 21 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.4A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.44A
Σχετικά προϊόντα
SC62CB-4R3 Image
  • Μέρος#:SC62CB-4R3
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.3UH 3A 39 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:150146
SC62CB-680 Image
  • Μέρος#:SC62CB-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 650MA 588 MOHM
  • Σε απόθεμα:126665
SC62CB-120 Image
  • Μέρος#:SC62CB-120
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 1.63A 94 MOHM SMD
SC62CB-3R3 Image
  • Μέρος#:SC62CB-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 3.23A 30 MOHM
SC62CB-100 Image
  • Μέρος#:SC62CB-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 1.82A 80 MOHM SMD
SC62CB-220 Image
  • Μέρος#:SC62CB-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 1.17A 188 MOHM
SC62CB-560 Image
  • Μέρος#:SC62CB-560
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 680MA 432 MOHM
SC62CB-330 Image
  • Μέρος#:SC62CB-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 940MA 244 MOHM
SC62CB-1R0 Image
  • Μέρος#:SC62CB-1R0
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 5A 16 MOHM SMD
SC62CB-1R5 Image
  • Μέρος#:SC62CB-1R5
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 4A 18 MOHM SMD
SC62CB-820 Image
  • Μέρος#:SC62CB-820
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 610MA 670 MOHM
SC62CB-6R2 Image
  • Μέρος#:SC62CB-6R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.2UH 2.38A 60 MOHM
SC62CB-390 Image
  • Μέρος#:SC62CB-390
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 840MA 306 MOHM
SC628WR Image
SC62LCB-100 Image
  • Μέρος#:SC62LCB-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 1.41A 134 MOHM
SC62CB-180 Image
  • Μέρος#:SC62CB-180
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 1.31A 140 MOHM
SC62CB-270 Image
  • Μέρος#:SC62CB-270
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 1.05A 212 MOHM
SC62CB-470 Image
  • Μέρος#:SC62CB-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 760MA 390 MOHM
SC62CB-150 Image
  • Μέρος#:SC62CB-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 1.46A 120 MOHM
SC62CB-101 Image
  • Μέρος#:SC62CB-101
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 580MA 813 MOHM