Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC5040F-470
SC5040F-470
SC5040F-470
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC5040F-470 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC5040F-470
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 47UH 4A 71.4 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC5040F-470 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 47UH 4A 71.4 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84660 pcs Φύλλο δεδομένων SC5040F Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC5040F Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.450" (11.43mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 47µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 71.4 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 71.4 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4A
Τρέχουσες - Κορεσμός 7A
Σχετικά προϊόντα
SC5040F-331 Image
  • Μέρος#:SC5040F-331
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 1.5A 450 MOHM
  • Σε απόθεμα:81839
SC503J4J Image
  • Μέρος#:SC503J4J
  • Κατασκευαστές:U.S. Sensor
  • Περιγραφή:THERMISTOR NTC 50KOHM 3892K BEAD
  • Σε απόθεμα:61217
SC5040F-680 Image
  • Μέρος#:SC5040F-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 3.2A 100 MOHM SMD
SC5040F-681 Image
  • Μέρος#:SC5040F-681
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 1A 890 MOHM SMD
SC5040FH-101 Image
  • Μέρος#:SC5040FH-101
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 3.2A 115 MOHM
SC5040F-4R7 Image
  • Μέρος#:SC5040F-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 14A 8.5 MOHM SMD
SC502S Image
  • Μέρος#:SC502S
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONTROLLER 5-WIRE SER RESISTIVE
SC5040F-220 Image
  • Μέρος#:SC5040F-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 6.5A 34.2 MOHM
SC5040FH-142 Image
  • Μέρος#:SC5040FH-142
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.4MH 700MA 1.59 OHM
SC5040F-101 Image
  • Μέρος#:SC5040F-101
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 2.8A 146 MOHM
SC5040F-100 Image
  • Μέρος#:SC5040F-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 9.5A 15.7 MOHM
SC5040F-150 Image
  • Μέρος#:SC5040F-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 8A 23.5 MOHM SMD
SC5040F-471 Image
  • Μέρος#:SC5040F-471
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 1.2A 600 MOHM
SC5040F-6R8 Image
  • Μέρος#:SC5040F-6R8
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 11.2A 11.5 MOHM
SC5040F-151 Image
  • Μέρος#:SC5040F-151
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 2.3A 216 MOHM
SC5040F-330 Image
  • Μέρος#:SC5040F-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 5A 51.2 MOHM SMD
SC5040F-221 Image
  • Μέρος#:SC5040F-221
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 1.8A 310 MOHM
SC5040FH-100 Image
  • Μέρος#:SC5040FH-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 10A 14.1 MOHM SMD
SC5040F-5R6 Image
  • Μέρος#:SC5040F-5R6
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6UH 12.5A 9.8 MOHM
SC5040FH-120 Image
  • Μέρος#:SC5040FH-120
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 8.5A 15.5 MOHM