Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC5022FH-R47
SC5022FH-R47
SC5022FH-R47
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC5022FH-R47 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC5022FH-R47
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 470NH 20A 2 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC5022FH-R47 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 470NH 20A 2 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67572 pcs Φύλλο δεδομένων SC5022FH Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC5022FH Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 470nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 470nH Unshielded Wirewound Inductor 20A 2 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 2 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 20A
Τρέχουσες - Κορεσμός 40A
Σχετικά προϊόντα
SC5022FH-150 Image
  • Μέρος#:SC5022FH-150
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 4.8A 32 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:69459
SC5040F-330 Image
  • Μέρος#:SC5040F-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 5A 51.2 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:96569
SC5040F-100 Image
  • Μέρος#:SC5040F-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 9.5A 15.7 MOHM
SC5022FH-6R8 Image
  • Μέρος#:SC5022FH-6R8
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 6.5A 18 MOHM SMD
SC503J4J Image
  • Μέρος#:SC503J4J
  • Κατασκευαστές:U.S. Sensor
  • Περιγραφή:THERMISTOR NTC 50KOHM 3892K BEAD
SC5040F-151 Image
  • Μέρος#:SC5040F-151
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 2.3A 216 MOHM
SC5040F-221 Image
  • Μέρος#:SC5040F-221
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 1.8A 310 MOHM
SC5022FH-3R3 Image
  • Μέρος#:SC5022FH-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 9.4A 9 MOHM SMD
SC5040F-101 Image
  • Μέρος#:SC5040F-101
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 2.8A 146 MOHM
SC5022FH-100 Image
  • Μέρος#:SC5022FH-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 6A 26 MOHM SMD
SC5022FH-R82 Image
  • Μέρος#:SC5022FH-R82
  • Περιγραφή:FIXED IND 820NH 17A 2.6 MOHM SMD
SC5040F-150 Image
  • Μέρος#:SC5040F-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 8A 23.5 MOHM SMD
SC5040F-220 Image
  • Μέρος#:SC5040F-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 6.5A 34.2 MOHM
SC5022FH-4R7 Image
  • Μέρος#:SC5022FH-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 8A 14 MOHM SMD
SC5022FH-2R2 Image
  • Μέρος#:SC5022FH-2R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 12A 6.1 MOHM SMD
SC5022FH-2R7 Image
  • Μέρος#:SC5022FH-2R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7UH 10A 8 MOHM SMD
SC5022FH-1R5 Image
  • Μέρος#:SC5022FH-1R5
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 14.2A 4 MOHM SMD
SC502S Image
  • Μέρος#:SC502S
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONTROLLER 5-WIRE SER RESISTIVE
SC5022FH-3R9 Image
  • Μέρος#:SC5022FH-3R9
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9UH 9A 10 MOHM SMD
SC5022FH-220 Image
  • Μέρος#:SC5022FH-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 3.6A 50 MOHM SMD