Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC5022F-3R3
SC5022F-3R3
SC5022F-3R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC5022F-3R3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC5022F-3R3
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 8A 15 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC5022F-3R3 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 8A 15 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94975 pcs Φύλλο δεδομένων SC5022F Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC5022F Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.280" (7.11mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 8A 15 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 15 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 8A
Τρέχουσες - Κορεσμός 14A
Σχετικά προϊόντα
SC5022F-5R6 Image
  • Μέρος#:SC5022F-5R6
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6UH 6.3A 20 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:100876
SC5022F-101 Image
  • Μέρος#:SC5022F-101
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 1.95A 190 MOHM
  • Σε απόθεμα:97625
SC5022F-151 Image
  • Μέρος#:SC5022F-151
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 1.6A 250 MOHM
SC5022F-150 Image
  • Μέρος#:SC5022F-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 4.5A 36 MOHM SMD
SC5022F-221 Image
  • Μέρος#:SC5022F-221
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 1.2A 380 MOHM
SC5022F-330 Image
  • Μέρος#:SC5022F-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 3.3A 66 MOHM SMD
SC5022F-681 Image
  • Μέρος#:SC5022F-681
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 680MA 1.24 OHM
SC5022F-1R0 Image
  • Μέρος#:SC5022F-1R0
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 10.5A 9 MOHM SMD
SC5022FH-1R5 Image
  • Μέρος#:SC5022FH-1R5
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 14.2A 4 MOHM SMD
SC5022F-220 Image
  • Μέρος#:SC5022F-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 3.9A 47 MOHM SMD
SC5022FH-150 Image
  • Μέρος#:SC5022FH-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 4.8A 32 MOHM SMD
SC5022F-680 Image
  • Μέρος#:SC5022F-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 2.36A 130 MOHM
SC5022F-331 Image
  • Μέρος#:SC5022F-331
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD
SC5022FH-100 Image
  • Μέρος#:SC5022FH-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 6A 26 MOHM SMD
SC5022F-4R7 Image
  • Μέρος#:SC5022F-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 7.1A 19 MOHM SMD
SC5022F-470 Image
  • Μέρος#:SC5022F-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 2.8A 86 MOHM SMD
SC5022F-6R8 Image
  • Μέρος#:SC5022F-6R8
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 5.6A 25 MOHM SMD
SC5022F-102 Image
  • Μέρος#:SC5022F-102
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 580MA 1.8 OHM SMD
SC5022F-471 Image
  • Μέρος#:SC5022F-471
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 800MA 850 MOHM
SC5022F-2R2 Image
  • Μέρος#:SC5022F-2R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 9A 14 MOHM SMD