Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC4020FH-101
SC4020FH-101
SC4020FH-101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC4020FH-101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC4020FH-101
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.45A 265 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC4020FH-101 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.45A 265 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77256 pcs Φύλλο δεδομένων SC4020FH Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.768" L x 0.524" W (19.50mm x 13.30mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC4020FH Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.272" (6.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.45A 265 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 265 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.45A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.8A
Σχετικά προϊόντα
SC4020FH-2R2 Image
  • Μέρος#:SC4020FH-2R2
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 11A 7.5 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:80699
SC4002ALM-6 Image
  • Μέρος#:SC4002ALM-6
  • Κατασκευαστές:Cynergy3
  • Περιγραφή:AMPLIFIER TRIP UNIVERSAL INPUT D
  • Σε απόθεμα:317
SC4020FH-100 Image
  • Μέρος#:SC4020FH-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 5.2A 27 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:85426
SC4020FH-470 Image
  • Μέρος#:SC4020FH-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 2.1A 132 MOHM SMD
SC4020FH-4R7 Image
  • Μέρος#:SC4020FH-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 7.7A 15 MOHM SMD
SC4020FH-2R8 Image
  • Μέρος#:SC4020FH-2R8
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.8UH 9.6A 10 MOHM SMD
SC40-19SRWA Image
  • Μέρος#:SC40-19SRWA
  • Κατασκευαστές:Kingbright
  • Περιγραφή:DISPLAY 660NM RED NUMERIC 4.0"
SC4020FH-1R5 Image
  • Μέρος#:SC4020FH-1R5
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 13.5A 5.9 MOHM
  • Μέρος#:SC40-19SYKWA
  • Κατασκευαστές:Kingbright
  • Περιγραφή:DISPLAY 590NM YLW 1DIG .4 TH
SC4020FH-1R0 Image
  • Μέρος#:SC4020FH-1R0
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 15A 4.3 MOHM SMD
SC4000 Image
  • Μέρος#:SC4000
  • Κατασκευαστές:Cardinal Components
  • Περιγραφή:PROG SOCKET 5X7 SMD FOR PG-3100
SC4020FH-220 Image
  • Μέρος#:SC4020FH-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 3.5A 63 MOHM SMD
SC401U Image
  • Μέρος#:SC401U
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CONTROLLER 4-WIRE USB RESISTIVE
SC4020FH-330 Image
  • Μέρος#:SC4020FH-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 2.8A 102 MOHM SMD
  • Μέρος#:SC40-19GWA
  • Περιγραφή:DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 4.0"
SC401BMLTRT Image
  • Μέρος#:SC401BMLTRT
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:IC REG BUCK ADJ 15A SYNC 32MLPQ
SC4020FH-680 Image
  • Μέρος#:SC4020FH-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 1.9A 185 MOHM SMD
  • Μέρος#:SC40-19YWA
  • Περιγραφή:DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 4.0"
SC4020FH-150 Image
  • Μέρος#:SC4020FH-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 4.1A 45 MOHM SMD