Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC3DM-472
SC3DM-472
SC3DM-472
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC3DM-472 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC3DM-472
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 4.7MH 120MA 18.1 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC3DM-472 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 4.7MH 120MA 18.1 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87527 pcs Φύλλο δεδομένων SC3DM Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SC3DM Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 4.7mH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 4.7mH Shielded Inductor 120mA 18.1 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 18.1 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 120mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 4mA
Σχετικά προϊόντα
SC3DM-102 Image
  • Μέρος#:SC3DM-102
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 270MA 3.4 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:82501
  • Μέρος#:SC3DF-560
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 520MA 1.52 OHM
  • Σε απόθεμα:188261
  • Μέρος#:SC3DF-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 720MA 903 MOHM
SC3DM-331 Image
  • Μέρος#:SC3DM-331
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 500MA 1.3 OHM
  • Μέρος#:SC3DF-820
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 430MA 2.31 OHM
SC3DM-152 Image
  • Μέρος#:SC3DM-152
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5MH 220MA 6 OHM SMD
  • Μέρος#:SC3DF-6R8
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 1.5A 197 MOHM
SC3DM-101 Image
  • Μέρος#:SC3DM-101
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 800MA 650 MOHM
  • Μέρος#:SC3DF-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 560MA 1.36 OHM
SC3DM-151 Image
  • Μέρος#:SC3DM-151
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 680MA 800 MOHM
  • Μέρος#:SC3DF-390
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 620MA 1.01 OHM
  • Μέρος#:SC3DF-2R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 2.3A 108 MOHM
  • Μέρος#:SC3DF-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 2A 134 MOHM SMD
SC3DM-221 Image
  • Μέρος#:SC3DM-221
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 600MA 1.1 OHM
SC3DM-332 Image
  • Μέρος#:SC3DM-332
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3MH 140MA 11.5 OHM
SC3DM-471 Image
  • Μέρος#:SC3DM-471
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 420MA 1.9 OHM
  • Μέρος#:SC3DF-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 480MA 1.71 OHM
  • Μέρος#:SC3DF-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 1.8A 160 MOHM
SC3DM-222 Image
  • Μέρος#:SC3DM-222
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2MH 170MA 9.2 OHM
SC3DM-681 Image
  • Μέρος#:SC3DM-681
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 350MA 2.5 OHM