Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC3DF-221
SC3DF-221
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC3DF-221 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC3DF-221
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 220UH 270MA 6.65 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC3DF-221 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 220UH 270MA 6.65 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 181929 pcs Φύλλο δεδομένων SC3DF Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC3DF Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 220µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 220µH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 6.65 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 6.65 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 270mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 130mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SC3DF-271
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 240MA 7.52 OHM
  • Σε απόθεμα:195147
  • Μέρος#:SC3DF-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 560MA 1.36 OHM
  • Σε απόθεμα:163497
  • Μέρος#:SC3DF-2R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 2.3A 108 MOHM
  • Μέρος#:SC3DF-120
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 1A 350 MOHM SMD
  • Μέρος#:SC3DF-180
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 880MA 450 MOHM
  • Μέρος#:SC3DF-390
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 620MA 1.01 OHM
  • Μέρος#:SC3DF-1R0
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 2.9A 72 MOHM SMD
  • Μέρος#:SC3DF-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 720MA 903 MOHM
  • Μέρος#:SC3DF-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 480MA 1.71 OHM
  • Μέρος#:SC3DF-181
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 300MA 4.53 OHM
  • Μέρος#:SC3DF-151
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 330MA 4.13 OHM
  • Μέρος#:SC3DF-121
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 360MA 3.5 OHM
  • Μέρος#:SC3DF-270
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 800MA 618 MOHM
  • Μέρος#:SC3DF-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 860MA 534 MOHM
  • Μέρος#:SC3DF-101
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 400MA 2.64 OHM
  • Μέρος#:SC3DF-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 2A 134 MOHM SMD
  • Μέρος#:SC3DF-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 1.8A 160 MOHM
  • Μέρος#:SC3DF-560
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 520MA 1.52 OHM
  • Μέρος#:SC3DF-1R5
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 2.6A 84 MOHM SMD
  • Μέρος#:SC3DF-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 920MA 400 MOHM