Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC3340F-470
SC3340F-470
SC3340F-470
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC3340F-470 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC3340F-470
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 47UH 2.8A 110 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC3340F-470 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 47UH 2.8A 110 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 109890 pcs Φύλλο δεδομένων SC3340F Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC3340F Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.450" (11.43mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 47µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 110 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 110 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.8A
Τρέχουσες - Κορεσμός 3.8A
Σχετικά προϊόντα
SC3340F-150 Image
  • Μέρος#:SC3340F-150
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 4.5A 50 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:95417
SC3340F-331 Image
  • Μέρος#:SC3340F-331
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 1A 700 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:95052
SC3340F-4R7 Image
  • Μέρος#:SC3340F-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 8.5A 25 MOHM SMD
SC3340F-221 Image
  • Μέρος#:SC3340F-221
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 1.2A 440 MOHM
SC3340F-680 Image
  • Μέρος#:SC3340F-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 2.1A 170 MOHM SMD
SC3340F-681 Image
  • Μέρος#:SC3340F-681
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 640MA 1.2 OHM
SC3340F-330 Image
  • Μέρος#:SC3340F-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 3.3A 80 MOHM SMD
SC3340F-102 Image
  • Μέρος#:SC3340F-102
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 580MA 2 OHM SMD
SC3340F-8R0 Image
  • Μέρος#:SC3340F-8R0
  • Περιγραφή:FIXED IND 8UH 5.6A 35 MOHM SMD
SC3340F-220 Image
  • Μέρος#:SC3340F-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 3.8A 66 MOHM SMD
SC3340F-3R3 Image
  • Μέρος#:SC3340F-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 10.5A 12 MOHM
SC3340F-471 Image
  • Μέρος#:SC3340F-471
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 710MA 1.1 OHM
SC338AIMSTRT Image
  • Μέρος#:SC338AIMSTRT
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:IC LNR REG CTRLR 2OUT 10MSOP
SC3340F-1R5 Image
  • Μέρος#:SC3340F-1R5
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 13.5A 11 MOHM
SC3340F-6R8 Image
  • Μέρος#:SC3340F-6R8
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 6.1A 30 MOHM SMD
SC3340F-151 Image
  • Μέρος#:SC3340F-151
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 1.5A 340 MOHM
SC3340F-2R2 Image
  • Μέρος#:SC3340F-2R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 11.5A 15 MOHM