Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC3340F-100
SC3340F-100
SC3340F-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC3340F-100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC3340F-100
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 10UH 5.4A 40 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC3340F-100 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 10UH 5.4A 40 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 105837 pcs Φύλλο δεδομένων SC3340F Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC3340F Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.450" (11.43mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 5.4A 40 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 40 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 5.4A
Τρέχουσες - Κορεσμός 8A
Σχετικά προϊόντα
SC3326F-6R8 Image
  • Μέρος#:SC3326F-6R8
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 6A 23 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:126172
SC3326F-471 Image
  • Μέρος#:SC3326F-471
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 600MA 1.25 OHM
  • Σε απόθεμα:145228
SC3326F-330 Image
  • Μέρος#:SC3326F-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 2.5A 100 MOHM SMD
SC3340F-2R2 Image
  • Μέρος#:SC3340F-2R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 11.5A 15 MOHM
SC3340F-101 Image
  • Μέρος#:SC3340F-101
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 1.8A 220 MOHM
SC3340F-1R5 Image
  • Μέρος#:SC3340F-1R5
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 13.5A 11 MOHM
SC3326F-3R3 Image
  • Μέρος#:SC3326F-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 8.3A 14 MOHM SMD
SC3340F-102 Image
  • Μέρος#:SC3340F-102
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 580MA 2 OHM SMD
SC3326F-680 Image
  • Μέρος#:SC3326F-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 1.7A 200 MOHM SMD
SC3340F-330 Image
  • Μέρος#:SC3340F-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 3.3A 80 MOHM SMD
SC33303440 Image
SC3340F-150 Image
  • Μέρος#:SC3340F-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 4.5A 50 MOHM SMD
SC3340F-151 Image
  • Μέρος#:SC3340F-151
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 1.5A 340 MOHM
SC3326F-681 Image
  • Μέρος#:SC3326F-681
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 540MA 1.8 OHM
SC3340F-331 Image
  • Μέρος#:SC3340F-331
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 1A 700 MOHM SMD
SC3326F-470 Image
  • Μέρος#:SC3326F-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 2A 150 MOHM SMD
SC3340F-221 Image
  • Μέρος#:SC3340F-221
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 1.2A 440 MOHM
SC3326F-4R7 Image
  • Μέρος#:SC3326F-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 7.2A 18 MOHM SMD
SC3340F-220 Image
  • Μέρος#:SC3340F-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 3.8A 66 MOHM SMD
SC3326F-331 Image
  • Μέρος#:SC3326F-331
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 700MA 880 MOHM