Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC1210-100
SC1210-100
SC1210-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC1210-100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC1210-100
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 10UH 700MA 572 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC1210-100 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 10UH 700MA 572 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 204877 pcs Φύλλο δεδομένων SC1210 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC1210 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.087" (2.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 572 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 572 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 700mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 300mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SC1206-R47
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 470NH 1.08A 210 MOHM
  • Σε απόθεμα:175906
  • Μέρος#:SC1206-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 580MA 845 MOHM
  • Σε απόθεμα:186714
SC1210-220 Image
  • Μέρος#:SC1210-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 560MA 923 MOHM
SC1210-1R0 Image
  • Μέρος#:SC1210-1R0
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 1.25A 117 MOHM SMD
SC1210-471 Image
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 100MA 24.7 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 380MA 1.69 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 220MA 4.55 OHM
SC1210-2R2 Image
  • Μέρος#:SC1210-2R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 1.15A 169 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 140MA 13 OHM SMD
  • Μέρος#:SC1206-1R0
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 780MA 364 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 110MA 22.1 OHM
  • Μέρος#:SC1206-R22
  • Περιγραφή:FIXED IND 220NH 1.35A 140 MOHM
SC120SKTRT Image
  • Μέρος#:SC120SKTRT
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A SOT23
SC120ULTRT Image
  • Μέρος#:SC120ULTRT
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A 6MLPD
  • Μέρος#:SC1206-R12
  • Περιγραφή:FIXED IND 120NH 1.6A 112 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 250MA 3.9 OHM SMD
  • Μέρος#:SC1206-2R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
SC1210-4R7 Image
  • Μέρος#:SC1210-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 980MA 260 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 150MA 10.4 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 150MA 10.92 OHM