Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC10F-391
SC10F-391
SC10F-391
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC10F-391 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC10F-391
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 390UH 720MA 1.09 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC10F-391 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 390UH 720MA 1.09 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159054 pcs Φύλλο δεδομένων SC10F Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.453" L x 0.382" W (11.50mm x 9.70mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC10F Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 390µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 390µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 1.09 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.09 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 720mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 490mA
Σχετικά προϊόντα
SC10F-470 Image
  • Μέρος#:SC10F-470
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 2A 150 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:150956
SC10F-390 Image
  • Μέρος#:SC10F-390
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 2.2A 120 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:130753
SC10F-221 Image
  • Μέρος#:SC10F-221
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 920MA 600 MOHM
SC10F-220 Image
  • Μέρος#:SC10F-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 3A 75 MOHM SMD
SC10F-820 Image
  • Μέρος#:SC10F-820
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 1.68A 230 MOHM
SC10F-681 Image
  • Μέρος#:SC10F-681
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 540MA 1.9 OHM
SC10F-270 Image
  • Μέρος#:SC10F-270
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 2.6A 87 MOHM SMD
SC10F-561 Image
  • Μέρος#:SC10F-561
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 580MA 1.63 OHM
SC10F-560 Image
  • Μέρος#:SC10F-560
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 1.88A 180 MOHM
SC10F-821 Image
  • Μέρος#:SC10F-821
  • Περιγραφή:FIXED IND 820UH 500MA 2.44 OHM
SC10F-471 Image
  • Μέρος#:SC10F-471
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 640MA 1.25 OHM
SC10F-152 Image
  • Μέρος#:SC10F-152
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5MH 360MA 4.37 OHM
SC10F-680 Image
  • Μέρος#:SC10F-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 1.8A 200 MOHM SMD
SC10F-330 Image
  • Μέρος#:SC10F-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 2.4A 95 MOHM SMD
SC10F-331 Image
  • Μέρος#:SC10F-331
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 780MA 1 OHM SMD
SC10F-271 Image
  • Μέρος#:SC10F-271
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 840MA 840 MOHM
SC10F-180 Image
  • Μέρος#:SC10F-180
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 3.4A 67 MOHM SMD
SC10F-181 Image
  • Μέρος#:SC10F-181
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 1.02A 530 MOHM