Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC10F-101
SC10F-101
SC10F-101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC10F-101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC10F-101
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.6A 270 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC10F-101 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.6A 270 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 158990 pcs Φύλλο δεδομένων SC10F Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.453" L x 0.382" W (11.50mm x 9.70mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC10F Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 270 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 270 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.6A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.05A
Σχετικά προϊόντα
SC108-560 Image
  • Μέρος#:SC108-560
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 2.4A 120 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:125509
SC108-391 Image
  • Μέρος#:SC108-391
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 800MA 670 MOHM
  • Σε απόθεμα:117755
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 2.6A 110 MOHM SMD
SC10F-120 Image
  • Μέρος#:SC10F-120
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 4.2A 50 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 2A 190 MOHM SMD
SC10F-122 Image
  • Μέρος#:SC10F-122
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2MH 400MA 3.67 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 750MA 880 MOHM
SC10F-150 Image
  • Μέρος#:SC10F-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 3.8A 58 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 2.3A 150 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 820UH 700MA 1.38 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 730MA 1.04 OHM
SC10F-180 Image
  • Μέρος#:SC10F-180
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 3.4A 67 MOHM SMD
SC10F-151 Image
  • Μέρος#:SC10F-151
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 1.2A 400 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 720MA 1.18 OHM
SC10F-100 Image
  • Μέρος#:SC10F-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 4.5A 47 MOHM SMD
SC10F-181 Image
  • Μέρος#:SC10F-181
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 1.02A 530 MOHM
SC10F-152 Image
  • Μέρος#:SC10F-152
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5MH 360MA 4.37 OHM
SC10F-121 Image
  • Μέρος#:SC10F-121
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 1.4A 330 MOHM
SC10F-102 Image
  • Μέρος#:SC10F-102
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 440MA 2.8 OHM SMD
SC10F-220 Image
  • Μέρος#:SC10F-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 3A 75 MOHM SMD