Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC105-330
SC105-330
SC105-330
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC105-330 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC105-330
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 33UH 2.16A 120 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC105-330 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 33UH 2.16A 120 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 169075 pcs Φύλλο δεδομένων SC105 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC105 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.224" (5.70mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 33µH Unshielded Wirewound Inductor 2.16A 120 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 120 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.16A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.5A
Σχετικά προϊόντα
SC105-121 Image
  • Μέρος#:SC105-121
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 1.2A 400 MOHM
  • Σε απόθεμα:144177
SC105-181 Image
  • Μέρος#:SC105-181
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 1A 630 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:170536
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 450MA 2.25 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 460MA 1.9 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 3.3A 70 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 900MA 730 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 560MA 1.3 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 1.4A 250 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 1.6A 190 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 480MA 1.48 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 680MA 1.15 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 2.3A 110 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 3A 80 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 2A 140 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 1.8A 170 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 1.05A 470 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 780MA 970 MOHM