Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC104-330
SC104-330
SC104-330
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC104-330 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC104-330
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 33UH 1.82A 120 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC104-330 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 33UH 1.82A 120 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 228532 pcs Φύλλο δεδομένων SC104 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC104 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 33µH Unshielded Inductor 1.82A 120 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 120 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.82A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.26A
Σχετικά προϊόντα
SC104-220 Image
  • Μέρος#:SC104-220
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 2.3A 88 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:201467
SC104-680 Image
  • Μέρος#:SC104-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 1.3A 223 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:203997
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 2.05A 100 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 840MA 721 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 2.9A 70 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 1.5A 170 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 1.05A 396 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 2.7A 81 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 640MA 1.1 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 3.1A 61 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 460MA 1.526 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 1.68A 151 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 1.18A 252 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 1.4A 199 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 980MA 544 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 520MA 1.245 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 740MA 949 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 430MA 1.904 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 900MA 621 MOHM