Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC104-101
SC104-101
SC104-101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC104-101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC104-101
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.12A 344 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC104-101 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.12A 344 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 190269 pcs Φύλλο δεδομένων SC104 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC104 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Inductor 1.12A 344 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 344 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.12A
Τρέχουσες - Κορεσμός 740mA
Σχετικά προϊόντα
SC104-270 Image
  • Μέρος#:SC104-270
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 2.05A 100 MOHM
  • Σε απόθεμα:200602
SC104-120 Image
  • Μέρος#:SC104-120
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 3.1A 61 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:208497
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 900MA 621 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 1.05A 396 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 2.3A 88 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 2.7A 81 MOHM SMD
  • Κατασκευαστές:Signal Transformer
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 3.5A 53 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 840MA 721 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 740MA 949 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 980MA 544 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 2.9A 70 MOHM SMD