PFC375-4200FG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PFC375-4200FG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PFC375-4200FG
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CNVRTR 24V 5V 2X12V 375W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PFC375-4200FG Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CNVRTR 24V 5V 2X12V 375W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5569 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 12V
Τάσης - Έξοδος 3 12V Τάσης - Έξοδος 2 5V
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 2.6kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Σειρά PFC375 Ισχύς (Watts) 375W
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 4
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο Yes
Αποδοτικότητα 68% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 4 Output 24V 5V 12V 12V 10A, 10A, 4A, 4A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A, 10A, 4A, 4A εγκρίσεις CE
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:PFC375-4200F
  • Κατασκευαστές:Bel