Σπίτι > Προϊόντα > Μετασχηματιστές > Μετασχηματιστές ισχύος > MPI-300-40
MPI-300-40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MPI-300-40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MPI-300-40
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή XFRMR LAMINATED 300VA CHAS MOUNT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 826 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MPI-300-40 Κατασκευαστής Bel
Διαθέσιμη ποσότητα 826 pcs Φύλλο δεδομένων MPI Series Datasheet
Κατηγορία Μετασχηματιστές Βάρος 7.8 lbs (3.5kg)
Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 20V, Series 40V Τάσης - Πρωτοβάθμια 100V, 115V, 200V, 215V, 230V
Τάσης - Απομόνωση 4000Vrms Τύπος Laminated Core
Στυλ λήξης Terminal Block Μέγεθος / Διαστάσεις 104.80mm L x 113.10mm W
Σειρά MPI Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual
Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual, Multiple Taps Ισχύς - Max 300 VA
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 98.20mm
Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 15A, Series 7.5A κέντρο Tap No