LOK4801-2R
LOK4801-2R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LOK4801-2R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LOK4801-2R
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 50W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LOK4801-2R Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5423 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 4.3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed, Conformal Coated