EP1501-9RD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EP1501-9RD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EP1501-9RD
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 15V 194W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο με απαλλαγή / Συμβατότητα RoHS
In Stock 136 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EP1501-9RD Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 15V 194W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο με απαλλαγή / Συμβατότητα RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 136 pcs Φύλλο δεδομένων P Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάση - Εισόδου (Min) 66V
Τάση - Εισόδου (Max) 150V Τύπος Isolated, Conformal Coated
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.47" L x 4.37" W x 0.80" H (164.0mm x 111.0mm x 20.32mm) Σειρά Melcher P
Ισχύς (Watts) 194W Συσκευασία -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 71°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 87%
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12.9A εγκρίσεις cCSAus, CE, TUV