Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DD50STII
DD50STII
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DD50STII με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DD50STII
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DSUB 50 F SOD G TIN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DD50STII Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DSUB 50 F SOD G TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11408 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated
Σειρά BASIC® D Συσκευασία -
Αλλα ονόματα CDD50STII Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polyester, Glass Filled φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal