Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DCDH-15SSBN
DCDH-15SSBN
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCDH-15SSBN με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCDH-15SSBN
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 732 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DCDH-15SSBN Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 732 pcs Φύλλο δεδομένων Hermetic Connector BrochureDura-ConTM Hermetic Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης - Shell Υλικό, Finish Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Σειρά Dura-Con™ Συσκευασία -
Αλλα ονόματα 116-1084
DN000100001500N
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Υλικό περιβλήματος Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Signal