Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DAMY15SA156
DAMY15SA156
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAMY15SA156 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAMY15SA156
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DSUB 15 F SOD D FLOA G50 ZIN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DAMY15SA156 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DSUB 15 F SOD D FLOA G50 ZIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4427 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish -
Σειρά 1 Συσκευασία -
Αλλα ονόματα CDAMY15SA156 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Φόρμα Επικοινωνίας Machined
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα Green Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:DAMY15SEA197
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
  • Σε απόθεμα:3600
  • Μέρος#:DAMY15PNM
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
  • Σε απόθεμα:1258
  • Μέρος#:DAMY15S
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:DSUB 15 F SOD D FLOA G30 ZIN
  • Μέρος#:DAMY15S
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT