Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DA15SF179
DA15SF179
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DA15SF179 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DA15SF179
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DSUB 15 F WW .375" ZINC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DA15SF179 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DSUB 15 F WW .375" ZINC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11326 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Wire Wrap
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Σειρά BASIC® D Συσκευασία -
Αλλα ονόματα CDA15SF179 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polyester, Glass Filled φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα White Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:DA15SB
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT