ABC225-1T12L
ABC225-1T12L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ABC225-1T12L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ABC225-1T12L
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 113/125W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 870 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ABC225-1T12L Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 113/125W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 870 pcs Φύλλο δεδομένων ABC225 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm) Σειρά ABC225
Ισχύς (Watts) 113W (225W Forced Air) Αλλα ονόματα 179-2810
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input Αποδοτικότητα 92%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 9.37A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 9.37A