ABC180-1015L
ABC180-1015L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ABC180-1015L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ABC180-1015L
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 120/180W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 924 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ABC180-1015L Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 120/180W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 924 pcs Φύλλο δεδομένων ABC180 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 2.00" W x 0.75" H (101.6mm x 50.8mm x 19.1mm) Σειρά ABC180
Ισχύς (Watts) 120W (180W Forced Air) Αλλα ονόματα 179-2940
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 7.5A 80 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7.5A εγκρίσεις CE