Σπίτι > Προϊόντα > Μετασχηματιστές > Μετασχηματιστές ισχύος > 56-100-LPI
56-100-LPI
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 56-100-LPI με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 56-100-LPI
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 56-100-LPI Κατασκευαστής Bel
Διαθέσιμη ποσότητα 9149 pcs Φύλλο δεδομένων LPI Series
Κατηγορία Μετασχηματιστές Βάρος 0.39 lb (176.9g)
Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 28V, Series 56V Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V
Τάσης - Απομόνωση 4000Vrms Τύπος Semi-Toroidal
Στυλ λήξης PC Pin Μέγεθος / Διαστάσεις 60.20mm L x 42.10mm W
Σειρά LPI Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual
Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual Ισχύς - Max 6 VA
Αλλα ονόματα 595-1269 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 22.70mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 200mA, Series 100mA
κέντρο Tap No
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:56-02-10
  • Κατασκευαστές:Aavid Thermalloy
  • Περιγραφή:INSULATOR CIRC GEN PURP 0.002"
  • Σε απόθεμα:334036
  • Μέρος#:56-2
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:XFRMR LAMINATED 112VA CHAS MOUNT
56-1 Image
  • Μέρος#:56-1
  • Περιγραφή:XFRMR LAMINATED 56VA CHAS MOUNT
  • Μέρος#:56-200-LPI
  • Περιγραφή:XFRMR SEMI-TORO 12VA THRU HOLE
  • Μέρος#:56-160-LPI
  • Περιγραφή:XFRMR SEMI-TORO 9VA THRU HOLE
  • Περιγραφή:INSULATOR CIRCULAR GEN PURP
  • Κατασκευαστές:Kester
  • Περιγραφή:DROSS INHIBITOR POWDERED 5744 5
  • Σε απόθεμα:571
  • Περιγραφή:XFRMR LAMINATED 672VA CHAS MOUNT
  • Σε απόθεμα:630
56-00005 Image
  • Κατασκευαστές:Kester
  • Περιγραφή:DROSS INHIBITOR POWDERED 5744 25
  • Σε απόθεμα:147
56-03-8G Image
  • Μέρος#:56-03-8G
  • Περιγραφή:THERM PAD 42.85MMX30.15MM
  • Κατασκευαστές:Apex Tool Group
  • Περιγραφή:WR COMB LNG 12PT 8MM BLK
  • Περιγραφή:WR COMB LNG 12PT 7MM BLK
  • Περιγραφή:WR COMB LNG 12PT 6MM BLK
  • Περιγραφή:WR COMB LNG 12PT 9MM BLK