Σπίτι > Προϊόντα > Μετασχηματιστές > Μετασχηματιστές ισχύος > 30-200-LPI
30-200-LPI
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 30-200-LPI με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 30-200-LPI
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 30-200-LPI Κατασκευαστής Bel
Διαθέσιμη ποσότητα 8043 pcs Φύλλο δεδομένων LPI Series
Κατηγορία Μετασχηματιστές Βάρος 0.39 lb (176.9g)
Τάσης - Δευτεροβάθμια (πλήρες φορτίο) Parallel 15V, Series 30V Τάσης - Πρωτοβάθμια 115V, 230V
Τάσης - Απομόνωση 4000Vrms Τύπος Semi-Toroidal
Στυλ λήξης PC Pin Μέγεθος / Διαστάσεις 60.20mm L x 42.10mm W
Σειρά LPI Δευτερεύον τύλιγμα (s) Dual
Πρωτεύον τύλιγμα (s) Dual Ισχύς - Max 6 VA
Αλλα ονόματα 595-1254 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 22.70mm Τρέχουσες - εξόδου (Max) Parallel 400mA, Series 200mA
κέντρο Tap No
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:30-2-E
  • Κατασκευαστές:Grayhill, Inc.
  • Περιγραφή:SWITCH PUSH SPST-NC 1A 115V
  • Σε απόθεμα:21178
  • Μέρος#:30-2-EW
  • Κατασκευαστές:Grayhill, Inc.
  • Σε απόθεμα:6494
  • Μέρος#:30-201-E
  • Περιγραφή:SWITCH PUSH SPST-NO 0.15A 24V
  • Μέρος#:30-200C