Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > 0686F2500-01
0686F2500-01
0686F2500-01
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 0686F2500-01 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 0686F2500-01
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FUSE BRD MNT 2.5A 63VDC 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 0686F2500-01 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FUSE BRD MNT 2.5A 63VDC 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 559523 pcs Φύλλο δεδομένων 0686F Series, Type C2F
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - DC 63V
Τάση Αξιολόγηση - AC 32V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W x 0.020" H (1.60mm x 0.81mm x 0.52mm)
Σειρά C2F Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 507-2151-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.027 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 35 mOhms τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A AC, 50A DC