Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες εξειδικευμένες > TPR40-P101-S
TPR40-P101-S
TPR40-P101-S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TPR40-P101-S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TPR40-P101-S
Κατασκευαστής Azoteq
Περιγραφή 40MM ROUND GESTURE TRACKPAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TPR40-P101-S Κατασκευαστής Azoteq
Περιγραφή 40MM ROUND GESTURE TRACKPAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37811 pcs Φύλλο δεδομένων TPE48/60, TPR40(V)/48,54, TPS48
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά IQ Switch®, ProxSense®
Τύπος αισθητήρα Capacitive Τύπος εξόδου Digital
Αλλα ονόματα 1790-1007 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:TPR175
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TRANS RF BIPO 290W 9A 55CX1
  • Σε απόθεμα:791
  • Μέρος#:TPR400
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TRANS RF BIPO 875W 30A 55CX1