Σπίτι > Προϊόντα > Εργαλεία > Συρματοκόπτης > 10828TCF
10828TCF
10828TCF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 10828TCF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 10828TCF
Κατασκευαστής Aven
Περιγραφή CUTTER SIDE TPRD REL FLUSH 5"
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
In Stock 862 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 10828TCF Κατασκευαστής Aven
Περιγραφή CUTTER SIDE TPRD REL FLUSH 5" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 862 pcs Φύλλο δεδομένων Hard Wire Cutters
Κατηγορία Εργαλεία Βάρος 0.2 lb (90.72g)
Τύπος Side (Diagonal) Σχήμα Tapered, Relieved
Σειρά Accu-Cut Αλλα ονόματα 243-1314
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 5.00" (127.0mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
Χαρακτηριστικά Ergonomic, ESD Safe, Soft Grips Λεπτομερής περιγραφή Side (Diagonal) Cutter Tapered, Relieved Flush 5.00" (127.0mm)
Κόψτε Edge Flush Χωρητικότητα 14 AWG Soft Wire
Σχετικά προϊόντα
1082940000 Image
  • Μέρος#:1082940000
  • Κατασκευαστές:Weidmuller
  • Περιγραφή:CONN HOOD TOP ENTRY DUAL SZ8 M32
  • Σε απόθεμα:1144
1082870000 Image
  • Κατασκευαστές:Weidmuller
  • Περιγραφή:CONN HOOD TOP ENTRY SZ8 M40
  • Περιγραφή:CONN HOOD TOP ENTRY SZ8 M32
  • Περιγραφή:CONN HOOD TOP ENTRY SZ8 PG36
  • Περιγραφή:CONN HOOD TOP ENTRY SZ8 PG29
  • Περιγραφή:CONN HOOD SIDE ENTRY SZ6 PG36
  • Περιγραφή:CONN HOOD TOP DUAL SZ8 PG21
10828R Image
  • Μέρος#:10828R
  • Κατασκευαστές:Aven
  • Περιγραφή:CUTTER SIDE TPRD RZR FLUSH 5.12"
10828S Image
  • Μέρος#:10828S
  • Περιγραφή:CUTTER SIDE TPRD SEMIFLUSH 5.12"
  • Περιγραφή:CONN HOOD TOP ENTRY SZ8 M50
  • Σε απόθεμα:999
10828FW Image
  • Μέρος#:10828FW
  • Περιγραφή:CUTTER SIDE TAPERED FLUSH 5.12"
  • Περιγραφή:CONN HOOD TOP ENTRY DUAL SZ8 M40
  • Σε απόθεμα:970
10828F Image
  • Μέρος#:10828F