PW170KB1503B01
PW170KB1503B01
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PW170KB1503B01 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PW170KB1503B01
Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PW170KB1503B01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4769 pcs Φύλλο δεδομένων Connector OptionsPW170KB Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος -
Τάσης - Έξοδος 15V Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.27" L x 1.85" W x 1.50" H (83.0mm x 47.0mm x 38.0mm) Σειρά PW170KB (10-15W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America Ισχύς (Watts) 15W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 500mW (Max)
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately) Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level IV Λεπτομερής περιγραφή 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A καλώδιο Μήκος 70.9" (1.80m)