Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Κλέμμες - κεφαλίδες, βύσματα και πρίζες > VK0431300000G
VK0431300000G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VK0431300000G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VK0431300000G
Κατασκευαστής Anytek (Amphenol Anytek)
Περιγραφή TERM BLOCK HDR 4POS 45DEG 3.81MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3150 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VK0431300000G Κατασκευαστής Anytek (Amphenol Anytek)
Περιγραφή TERM BLOCK HDR 4POS 45DEG 3.81MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 202999 pcs Φύλλο δεδομένων VKxx31x000J0G Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Μήκος λωρίδας καλωδίων -
Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² - Wire Gauge ή Περιοχή - AWG -
Τάσης - UL 300V Τύπος Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Ροπής - Βίδα - Στυλ λήξης Solder
Σειρά VK βίδα Μέγεθος -
Θέσεις σε κάθε επίπεδο 4 Plug Wire Έναρξη -
Πίσσα 0.150" (3.81mm) Συσκευασία Bulk