Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > PR02FS0202709KR500
PR02FS0202709KR500
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PR02FS0202709KR500 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή RES 27 OHM 10% 2W AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PR02FS0202709KR500 Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή RES 27 OHM 10% 2W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 964329 pcs Φύλλο δεδομένων PR02-FS Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 2W Τάσης - Ανάλυση Axial
Πάχος (Max) ±250ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)