Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 562R10TSQ56
562R10TSQ56
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 562R10TSQ56 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 562R10TSQ56
Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 56PF 1KV X5F RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 562R10TSQ56 Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 56PF 1KV X5F RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 219303 pcs Φύλλο δεδομένων 561R, 562R Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV)
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας X5F Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" Dia (6.40mm)
Σειρά Cera-Mite 562R Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.252" (6.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.377" (9.58mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 56pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X5F Radial, Disc χωρητικότητα 56pF