Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 440LQ10-R
440LQ10-R
440LQ10-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 440LQ10-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 440LQ10-R
Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 10PF 760VAC NP0 RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 440LQ10-R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 10PF 760VAC NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 146763 pcs Φύλλο δεδομένων 440L Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάση - Ονομαστική 760VAC Ανοχή 10pF
Πάχος (Max) C0G, NP0 Surface Mount Οικόπεδο 0.374" (9.50mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.331" Dia (8.40mm) Σειρά Cera-Mite 440L
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Safety
Ακροαματικότητα X1, Y1 Πόλωση Radial, Disc
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 440LQ10-R μόλυβδος Style -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.457" (11.60mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας Straight Διευρυμένη περιγραφή 10pF ±10% 760VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% Περιγραφή CAP CER 10PF 760VAC NP0 RADIAL