20VLP10-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 20VLP10-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 20VLP10-R |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Angstrohm / Vishay |
| Περιγραφή | CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 20VLP10-R | Κατασκευαστής | Angstrohm / Vishay |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 45124 pcs | Φύλλο δεδομένων | 20VL Series Datasheet |
| Κατηγορία | Πυκνωτές | Τάση - Ονομαστική | 400VAC |
| Ανοχή | ±20% | Πάχος (Max) | - |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | Y5V (F) | Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.941" Dia (23.90mm) |
| Σειρά | Cera-Mite 20VL | Ακροαματικότητα | X2 |
| Συσκευασία | Bulk | Συσκευασία / υπόθεση | Radial, Disc |
| Αλλα ονόματα | 20VLP10-R-ND BC3228 |
Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C ~ 125°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 40 Weeks | μόλυβδος Style | Straight |
| μόλυβδος Απόσταση | 0.374" (9.50mm) | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 1.128" (28.65mm) | Χαρακτηριστικά | - |
| Ποσοστό αποτυχίας | - | Λεπτομερής περιγραφή | 0.1µF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc |
| χωρητικότητα | 0.1µF | εφαρμογές | Safety |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
20VS1 - Κατασκευαστές:
Agastat Relays / TE Connectivity - Περιγραφή:
LINE FILTER 120/250VAC 20A CHASS - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
20VBAS5 - Κατασκευαστές:
Delta Electronics - Περιγραφή:
LINE FILTER 115/250VAC 20A CHASS - Σε απόθεμα:
20VT6 - Κατασκευαστές:
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT - Σε απόθεμα:
20VDK6 - Κατασκευαστές:
20VLD90QAM1-R - Κατασκευαστές:
CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL - Σε απόθεμα:
20VSK6 - Κατασκευαστές:
20VLSS10-R - Κατασκευαστές:
CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL - Σε απόθεμα:
20VK6 - Κατασκευαστές:
20VLD90-V-R - Κατασκευαστές:
20VDK1 - Κατασκευαστές:
20VLS10-R - Κατασκευαστές:
20VB1 - Κατασκευαστές:
20VLD90-R - Κατασκευαστές:
20VP6 - Κατασκευαστές:
20VQ1 - Κατασκευαστές:
20VLS20-R - Κατασκευαστές:
CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL - Σε απόθεμα:
20VR6 - Κατασκευαστές:
20VT1 - Κατασκευαστές:
20VS6 - Κατασκευαστές:
20VRK1 - Κατασκευαστές: