Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 125LS10JJ-R
125LS10JJ-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 125LS10JJ-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 125LS10JJ-R
Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 125LS10JJ-R Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96827 pcs Φύλλο δεδομένων 125L Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400VAC
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.563" Dia (14.30mm)
Σειρά Cera-Mite 125L Ακροαματικότητα X1, Y4
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.374" (9.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc χωρητικότητα 10000pF
εφαρμογές Safety
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:125LS18-R
  • Περιγραφή:CAP CER 0.018UF 400VAC Y5V RDL
  • Σε απόθεμα:69054
125LET Image
  • Μέρος#:125LET
  • Κατασκευαστές:Bussmann (Eaton)
  • Περιγραφή:FUSE CRTRDGE 125A 240VAC/150VDC