Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 125LD33-R
125LD33-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 125LD33-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 125LD33-R
Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 125LD33-R Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 155772 pcs Φύλλο δεδομένων 125L Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400VAC
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.366" Dia (9.30mm)
Σειρά Cera-Mite 125L Ακροαματικότητα X1, Y4
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.252" (6.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 3300pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc χωρητικότητα 3300pF