ESLM20200
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ESLM20200 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ESLM20200
Κατασκευαστής Amphenol Pcd
Περιγραφή CONN TERM BLK 20POS 5.08MM R/A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ESLM20200 Κατασκευαστής Amphenol Pcd
Περιγραφή CONN TERM BLK 20POS 5.08MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31794 pcs Φύλλο δεδομένων ESLM
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Καταγγελία σύρμα Screw - Rising Cage Clamp
Gauge Wire 14-30 AWG Τάση 300V
Ροπής - Βίδα 0.5 Nm (4.4 Lb-In) Σειρά ESLM
βίδα Θέμα - Βίδα Υλικό - Επίστρωση Copper Alloy - Nickel Plated
Θέσεις σε κάθε επίπεδο 20 Πίσσα 0.200" (5.08mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C
Αριθμός Επίπεδα 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Horizontal with Board
Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Χαρακτηριστικά Interlocking (Side)
Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole Ρεύμα 13.5A