Σπίτι > Προϊόντα > Κάρτες μνήμης, μονάδες > Μονάδες στερεάς κατάστασης (SSD) > 96FD25-S300-INB
96FD25-S300-INB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 96FD25-S300-INB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 96FD25-S300-INB
Κατασκευαστής Advantech
Περιγραφή SSD 300GB 2.5" MLC SATAIII 5/12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 96FD25-S300-INB Κατασκευαστής Advantech
Περιγραφή SSD 300GB 2.5" MLC SATAIII 5/12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4714 pcs Φύλλο δεδομένων 96FD25-S300-INB
Κατηγορία Κάρτες μνήμης, μονάδες Βάρος 2.54 oz (72g)
Τάσης - Προμήθεια 5V, 12V Τύπος SATA III
Ταχύτητα - Γράψτε 315MB/s Ταχύτητα - Διαβάστε 500MB/s
Μέγεθος / Διαστάσεις 100.45mm x 69.85mm x 7.00mm Σειρά DC S3500
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC) Μέγεθος μνήμης 300GB
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor 2.5"
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 300GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V, 12V Τρέχουσες - Max 1A